KONST / Litografier / Färglitografi 12667579
nr 1266 7579
Ian Rusth
(f. 1950), Sverige
Färglitografi, Signerad. Motivet: 32x43 cm
Ian Rusth, svensk bildkonstnär född 1950.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 juli 2019
kl 20:50:22
29/7 20:01:23